Ecofertis Orgaaniline kevadväetis on mõeldud kasutamiseks köögivilja-, ürdi-, puuvilja – ja juurvilja aias ning sobib hästi ka iluaia väetamiseks. Väga hea lämmastiku ja kaaliumi suhtega väetis, mistõttu sobib see paljudele kultuuridele. Kõrge kaaliumi sisaldus soodustab õitsemist, uute õiepungade teket ja viljade küpsemist. Väetis tagab viljade pikemaajalise säilimise peale korjamist. Magneesium parandab saagikust ja viljade kvaliteeti. Väetis tõstab mulla viljakust ning mulla mikroobide mitmekesisust, mille tulemusena kasvavad tervemad ja tugevamad taimed. Sobib väetamiseks istutamisel ja kasvuperioodil. Väetis on pikaajalise (kuni 3 kuud) ja pehme toimega. Kloori- ja nitraadivaba.

Kasutamine

Olemasolevatele istikutele: lisage väetis taime lähedale ja andke sellele piisavalt vett Istutamise ajal: juhtige väetis taimeauku ja segage see aiamullaga, kastke.
Täiendav väetamine pärast õitsemisperioodi aitab edaspidi taimedel rohkem õisi kasvatada.

Kulunorm

100-150g/m2. Lehtköögiviljad, kapsas, seller 50-100g/m2; juurviljad peet, porgand 50-100g/m2; köögiviljad tomat, kurk 150g/m2. Täiendav väetamine pärast õitsemisperioodi aitab edaspidi taimedel rohkem õisi ja vilju kasvatada.

Müügil e-poes

E-POOD

E-poes saadaval Ecofertis väetised kogu hooajaks

Similar Posts