Meie müügimeeskond omab üle 25 aastast müügialast kogemust põllumajandus ja aiandusvaldkonnas. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgekvaliteedilisi keskkonnasõbralikke väetiseid ning saavutada kliendirahulolu läbi suurepäraste toodete ning teeninduse. Oleme aus, usaldusväärne ja lojaalne partner oma klientidele.

ECOFERTIS kaubamärgi all pakume nii mineraalseid väetiseid, orgaanilis – mineraalseid väetiseid, kui ka looduslikke – keemiast vabu tooteid, mis on sobilikud kasutamiseks mahepõllumajanduses. Tootevalikus on ka loomsetest produktidest vaba puhas orgaaniline väetis veganitele.

Ecofertis orgaanilised väetised omavad mahepõllunduse sertifikaati TÜV Nordilt!

Kuigi tootevalikus on ka granuleeritud kvaliteetsed mineraalsed väetised, on meie eesmärgiks teha teavitustööd looduslike väetiste kasutamise osakaalu tõstmiseks puhtama looduse ja inimeste tervise hoidmiseks.

Lisaks pakume ka spetsiaalselt põhjamaa kliima jaoks valmistatud muruseemneid. Meie toodete valik katab kõik enamlevinud vajadused. Valikusse kuuluvad universaalsed murusegud, ilumuru seemnesegud, renoveerimise muruseemnesegud, spordimurud, varjumurud ning teeäärte ja haljasalade murusegud.