Veebipoe ecofertis.eu omanik on Verdon OÜ (registrikood 10414553 ) asukohaga Jõekalda tee 56a, Silla küla Pärnu Pärnumaa 86604 . Müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate kaupade hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud toode ostukorvi.
Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.
Soovi korral võib registreeruda kasutajaks.
Ekraanile kuvatakse tasu suurus, mille saab tasuda arve alusel pangakontole.
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole.
Arve tasumiseks on aega kuni 5 tööpäeva.
Kui 5 tööpäeva jooksul ei ole arve eest tasutud, siis tellimus tühistatakse.

Kauba eest tasumine

Meie e-poes on makse võimalusteks ülekandega tasumine, mille vajalikud rekvisiidid saadetakse peale tellimuse esitamist kliendi e-mailile koos arvega. Lisaks on võimalik maksta pangalinkide abil koostöös Montonioga. Kõik makse võimalused kuvatakse ostu sooritamise lõpus “Mine maksma” nupule vajutades. Meie e-poes toodud hinnad on eurodes (€) ning arvelduse valuutaks on euro (€). Verdon OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Montonio.

Pangalingid

Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Revolut.

Soome ja Läti maksevõimalused on näha, kui maksmisel valida vastav riik.

Sooduskupongid ja vautšerid

Meie e-poes on võimalik kasutada ka sooduskuponge ja/või vautšereid. Kui sinul on meie e-poe poolt väljastatud sooduskood või vautšer, saad selle realiseerida meie e-poe kassas, sisestades vastavasse lahtrisse sooduskupongi või vautšeri koodi. Vastav soodushind või allahindlus arvutatakse meie e-poe kassas automaatselt. Sooduskupongide ja vautšerite koode jagame nii personaalselt, kui ka avalikult meie kodulehel ecofertis.eu või meie Facebook lehel sooduskampaaniate korras. Sooduskupongide ja vautšerite juures on alati ära märgitud selle kehtivusaeg ja toodete ulatus, millistele kaupadele või kategooriatele see laieneb. Sooduskuponge saab kasutada vaid oste sooritades allahindluse saamiseks ning neid ei vahetata ilma ostu sooritamata raha vastu.

Kohaletoimetamine

Saadame kauba sobivasse Omniva või SmartPost pakiautomaati või kulleriga otse kliendi poolt esitatud tarneaadressile. Tarnedtsoonideks on saadaval Eesti , Läti ja Soome.
Kaup pannakse teele hiljemalt 2 tööpäeva jooksul. Tarne perioodi pikkus on laovalikus kaupadele tavapäraselt 2-4 tööpäeva kuid maksimaalseks tarne perioodiks laovalikus olevatele kaupadele kuni 5 tööpäeva.

Kuller

Kuller teenuse osutajaks on Omniva. Hinnad on kehtestatud vastavalt Omniva ärikliendi hinnakirjale. Selleks, et saaksime Teile paki kulleriga kohale toimetada, lisage tellimust vormistades kindlasti oma telefoninumber. Kui pakki üle anda ei õnnestu, toimetatakse pakk lähimasse postiasutusse ning Teile edastatakse saadetise saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast postiasutusest kätte. Raskemate (üle 1000 kg) ja suuremahulisemate (rohkem kui üks euroalus) kaupade puhul küsige transpordi hinda info@ecofertis.eu. Pakki hoitakse postiasutuses 14 päeva.

Pakiautomaat

Pakiautomaadi teenusena pakume Omniva ja Smartposti pakiautomaadi teenuseid (Eestis), Omniva pakiautomaati (Lätis) ja Smartpost pakiautomaati (Soomes). Ostu sooritamise lõpus kuvatakse pakiautomaadi teenust, kus on võimalik valida endale lähim pakiautomaat. Teenuse hinnad vastavalt teenusepakkuja hinnakirjale. Toodete juures on pakiautomaadi võimalus eraldi ära märgitud. Pakiautomaati mahub pakend maksimaalsete mõõtmetega: 39x38x64cm.

Maksimaalne tarneaeg

Erandjuhtudel,  kui tellitud toode puudub laost, võtame kliendiga ühendust ning täpsustame võimaliku tarneaja. Maksimaalseks tarneajaks on kuni 14 päeva.

Taganemisõigus ja pretensiooniõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
Asja puuduse ilmnemisel peab tarbija pretensiooni esitama hiljemalt kahe kuu jooksul pärast tellimuse kättesaamist, eeldusel, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal.
Kauba tagastamiseks tuleb esitada vabas vormis avaldus ning saata see e-posti aadressile info@ecofertis.eu hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
Kauba ja selle kättetoimetamise kulude täielikuks tagastamiseks ostjale, tuleb kaup tagastada kasutamisjälgedeta originaalpakendis.
Veendumaks kauba olemuses, omadustes ja toimimises, peaks tarbija käsitsema ja uurima kaupa üksnes nii, nagu seda tehakse poes. Teistel juhtudel peab tarbija hüvitama toote väärtuse vähenemise.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule.
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul.
Tagastatud kauba ja kättetoimetamise kulud tagastatakse ostja pangakontole koheselt (kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul) taganemisteate jõudmisest ettevõtteni.

Isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Verdon OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Montonio.

Isikuandmete töötlemise kohta loe lisa:

PRIVAATSUSPOLIITIKA