Osaühing Verdon asutati 1998 aastal. Ettevõtte tegutsemise algusaastatel oli põhitegevusalaks põllumajandus – ja tööstustarvikute hulgimüük ning eksport. Alates 2010. aastast tegeldi ehitusteenuse osutamisega, sh päikese- ja graanulkütte süsteemide ehitamisega, 2012. aastal lisandus projektijuhtimine. Tegevuse mitmekesistamiseks esitas ettevõte PRIA-le avalduse toetuse saamiseks maapiirkonnas majandustegevuse mitmekesistamise investeeringutoetuse meetmest, mis sai positiivse vastuse.

Projekti eesmärgiks oli tootmishoone ehitamine granuleeritud väetiste väikepakendites tootmiseks. Ettevõte leidis sobiliku tootmismaa Paikuse vallas Silla külas. Projekti tulemusena alustas OÜ Verdon nimetatud väetiste tootmist spetsiaalselt kavandatava tegevuse tarbeks projekteeritud tootmishoones. Tootmishoone valmis augustis 2017 ja tänaseks on välja töötatud oma kaubamärk ecofertis, tootepakendite disain ning toodete sortiment, kus oleme suurt rõhku pannud loodushoidlike orgaaniliste väetiste propageerimisele.

2019. aasta lõpus esitati Pärnu linnavalitsusele taotlus ettevõtlustoetuse saamiseks, et luua välisturgudele suunatud koduleht Inglise, soome, läti, rootsi, taani ja saksa keeles. Taotlus sai positiivse otsuse ning koduleht valmis aprillis 2020.

Ettevõtte eesmärgiks on areneda edukaks tootmisettevõtteks ja eksportööriks.

Similar Posts