Tasakaalustatud orgaanilise põhjaga väetis lisatud magneesiumi ja bakteritega. Sobib ideaalselt kodumuru, golfiradade, jalgpalliväljakute ja spordiväljakute hooldusväetamiseks. Väetis sisaldab nii kiiretoimelist karbamiidlämmastikku kui ka pikaajaliselt toimivat orgaanilist lämmastikku. Väetise koostis tagab murutaimede järjepideva, tasakaalustatud arengu ning annab murule hea kasvustardi. Väetisele lisatud bakterid aitavad kaasa toitainete paremale omastatavusele murutaime poolt ning kaitsevad seda haigustekitajate eest. Väetisele lisatud magneesium annab murule erksa rohelise värvi. Väetis on loodushoidlik ja pika toimeajaga (kuni 3 kuud) ning vihmavesi ei uhu seda pinnasest minema.

Kulunorm

30-100g /m2

Spordi- ja jalgpalliväljakute hooldamine 3- 5kg/100m2  1-2x aastas kevad / suvi
Muruplatsi rajamine 3-5 kg/100 m2 1x aastas
Muruplatsi hooldamine 5-10kg/100 m2  2x aastas kevad / suvi

Hoida kuivas, lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas kaitstuna otsese päikese eest. Säilivusaeg: ei ole piiratud. Toode on loodushoidlik, kloriidi- ja nitraadivaba.

Kasutamine

Külvata väetis ühtlaselt kuivale murule, et väetiseterad ei kleepuks muruliblede külge. Kõige parem väetada peale niitmist enne vihma või muru peale väetamist kasta, et väetiseterad jõuaksid võimalikult mulla pinnani. Optimaalne efekt saavutatakse, kui mulla temperatuur on vähemalt 12 kraadi. Peale väetamist 2-3 päeva mitte muru niita!

NPK: 9-4-5 (+3MgO) +bakterid

Väetised müügil e-poes