Allahindlus!

Pellet – Puidugraanulid 6mm 16kg/kott, 61 kotti/alusel

Original price was: €279,00.Current price is: €230,00.

Pelletid, ka tuntud kui küttegraanulid, on suurepärane ja keskkonnasõbralik valik kodukütmiseks. Toodame pelleteid kvaliteetsest okaspuust. Puidupelleti peamiseks tooraineks on kuuse- ja männi höövellaast ning saepuru, mis on saadud puidu töötlemise kõrvalsaadusena. Me ei kasuta pelletite pressimise protsessis lisa-aineid, seega on küttegraanulid 100% looduslikku päritolu. Kuna meie puhul ei ole tegemist suurtootmisega ja kogused on piiratud, oleks hea, kui annaksite puidupelleti tarne soovist teada väikese ajavaruga.

Pärnu linnas transport hinna sees!
Mujal transpordi hind kokkuleppel. Võta ühendust!

Kategooria:

Kirjeldus

Puidugraanulid 6mm
Alusel 61 kotti
Koti kaal 16 kg
Aluse kaal 976 kg
Valmistatud kvaliteetsest okaspuu saepurust.

Pelletid, ka tuntud kui küttegraanulid, on suurepärane ja keskkonnasõbralik valik kodukütmiseks. Meie valikus on saadaval nii 6mm kui ka 8mm pelletid, et tagada sobivus erinevate kütteseadmetega.

Meie pelletid on valmistatud kvaliteetsest okaspuidust, tagades efektiivse ja puhta põlemise. Okaspuidu kasutamine annab pelletitele suure kütteväärtuse, muutes need tõhusaks energiaallikaks. Lisaks on okaspuit looduslik ressurss, mis muudab pelletid keskkonnasõbralikuks valikuks.

Pelletid on mugav ja lihtne küttematerjal, mis sobib hästi nii kodudesse kui ka ärihoonetesse. Nende ühtlane suurus ja kvaliteet tagavad stabiilse põlemise ning aitavad vähendada küttekulutusi. Valige meie kvaliteetsed pelletid ja nautige soojemat ja säästlikumat küttelahendust.