Orgaanilis-mineraalne väetis murule ja dekoratiivtaimedele 10kg

19,64

Tootekood: 4745090022407 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kloriidi ja nitraatide vaba. Suurepärane robotniidukite kasutamisel. Orgaanilis-mineraalne väetis, mille spetsiifiline koostis tagab väetise kiire toime ja muru jätkuva, tasakaalustatud kasvu ning muudab selle põuale ja haigustekitajatele vastupidavamaks. Kiirendab niidetud muru lagunemist tänu spetsiaalselt väljatöötatud koostisele ja kasulike bakterite olemasolule.

Muru tugevdamiseks on väetist rikastatud raua, mullaelustikku aktiveerivate bakterite ja humiinhapetega. Sisaldab pikaajalise toimega orgaanilist lämmastikku ning kiiretoimelist karbamiidlämmastikku ning ammooniumi. Väetis tõstab mulla viljakust ning suurendab mulla mikroobide mitmekesisust, mille tulemusena arenevad tervemad ja tugevamad murutaimed. Väetisele lisatud magneesium annab murule erksa rohelise värvi.

Väetamisega hooldamine lubab muruala intensiivsemat kasutamist . Sobilik ka rohelistele taimedele üldiselt, k.a. okaspuudele.  Sobib taimedele, mis ei kasvata õisi ja vilju ning mille nõudlus kaaliumi järele on väiksem, aga lämmastiku järele suurem.  Lämmastiku ja kaaliumi suhe N: K 2:1.  Üldväetis ilumurule, mänguplatsidele, haljasaladele. Professionaalsete golfiväljakute ja spordiväljakute hooldamiseks (koostame väetamise kava golfiväljakute jaoks). Kulunorm: 40-100g /m2 2x aastas kevad / suvi.

Kasutamine

Külvata väetis ühtlaselt kuivale murule, et väetiseterad ei kleepuks muruliblede külge. Kõige parem väetada peale niitmist enne vihma või muru peale väetamist kasta, et väetiseterad jõuaksid võimalikult mulla pinnani. Optimaalne efekt saavutatakse, kui mulla temperatuur on vähemalt 12 kraadi. Peale väetamist 2-3 päeva mitte muru niita! Hoida kuivas ja ventileeritud ruumis lastele ja loomadele kättesaamatus kohas!

NPK: (Mg) 9-4-5 (+3) + 1Fe + bakterid + humiiniekstraktid.

Lisainfo

Kaal 20 kg
Mõõtmed 67 × 38 × 15 cm