Orgaanilis – mineraalne muruväetis samblaeemaldajaga 20kg

32,16

Tootekood: 4745090023497 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Mikroorganismide ja magneesiumiga orgaanilis-mineraalne NPK-väetis, mida saab kasutada nii samblaeemaldusvahendina kui ka väetisena. Sisaldab nii mineraalset kui ka orgaanilist lämmastikku, mikroorganisme ja magneesiumi.  Eriline koostis ja kõrge kaaliumisisaldus loob sambla kasvuks ebasobivad tingimused. Lisatud mikroorganismid aitavad tekkinud jääke lagundada.

Umbes 2 nädala pärast muutub sammal kollaseks ja kaob. Optimaalne efekt saavutatakse, kui mulla temperatuur on vähemalt 12 kraadi. Väetis on pikaajalise toimega. Varustab mulda vajalike toitainetega, et tagada muru optimaalne kasv, värvus ja taime tervis. Ei vaja väljarehitsemist. Kasutamissagedus kaks kuni kolm korda aastas. Antud toode on mõeldud ainult muru jaoks.

  • Mikroorganismide ja magneesiumiga orgaanilis-mineraalne väetis, mis on eriti tõhus muru seest sambla eemaldamiseks.
  • Sisaldab rauda, mille koostoime kloriidiga on eriti tõhus sambla vastu ning loob selle levikuks ebasobivad tingimused. 2 nädala jooksul muutub sammal kollaseks ja kaob.
  • Lisatud mikroorganismid aitavad tekkinud samblajääke lagundada, ei vaja väljarehitsemist.
  • Väetis on pikaajalise toimega ning varustab mulda vajalike toitainetega, et tagada muru optimaalne kasv, värvus ja murutaime tervis.
  • Sobib suurepäraselt muru sügisväetiseks (väiksema külvinormi kasutamisel), kuna sisaldab palju kaaliumit ja muudab muru talveks tugevamaks ja vastupidavamaks.
  • Sobib golfiväljakutele muru tugevamaks muutmiseks.

 

NPK 5-5-19 (+ 3MgO) + Fe 1,5% + bakterid 

Kasutusnorm

Kulunorm samblaeemalduseks: 50-70g/m2
Sügisäetisena 25-35g/m2

Lisainfo

Kaal 20 kg
Mõõtmed 67 × 38 × 15 cm