Hästi tasakaalustatud orgaanilis- mineraalne väetis üldiseks kasutamiseks ürdi-, puuvilja- ja juurvilja aias. Sobib ideaalselt lehtsalatile, ürtidele, lavendlitele jt aromaatsetele taimedele. Mõeldud ka professionaalsetele maitsetaimede kasvatajatele kasutamiseks kasvumajades või põllul. Antud väetis elavdab mullaelustikku, parandab mulla struktuuri ja on kuni 3-kuulise toimeajaga. Sisaldab lisaks orgaanilisele lämmastikule ka kiirestitoimivat karbamiidlämmastikku,  mis kiirendab taimede arengut. Toodet saab kasutada külvi- või istutamisperioodil, samuti lisaväetisena kasvuperioodil (kõige parem mõned päevad enne külvi või istutamist). Kõrge kaaliumisisaldus tagab terved ja tugevad taimed.

Kulunorm

50-100g/m2

Hoida kuivas, lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas kaitstuna otsese päikese eest. Säilivusaeg: ei ole piiratud. Toode on loodushoidlik, kloriidi- ja nitraadivaba.

Kasutamine

Olemasolevatele taimedele: lisage väetis taime lähedale ja andke sellele piisavalt vett. Istutamise ajal: juhtige väetis taimeauku ja segage see aiamullaga, kastke. Täiendav väetamine pärast õitsemisperioodi aitab edaspidi taimedel rohkem õisi kasvatada.

NPK: 5-6-12 (+4MgO)

Väetised müügil e-poes