Orgaanilisel koostisel põhinev väetis tomatitele jt kõrget kaaliumisisaldust vajavatele taimedele väetamiseks kasvuhoones ja avamaal. Kõrge  kaaliumisisaldus soodustab õitsemist ja viljade küpsemist. Sisaldab lisaks orgaanilisele lämmastikule ka kiirestitoimivat karbamiidlämmastikku,  mis kiirendab taimede arengut. Lisatud humiinhapped (huumushapped) aitavad taimedel mullast omastada nii mitmeid mikroelemente (mangaan,  raud, vask, tsink) kui ka kaltsiumit ja fosfaate. Mikroelementide ja humiinhapetes leiduva süsiniku koostoime tagab mitmekesisema ja parema mullaelustiku, mis omakorda aitab kaasa taime arengule ja vastupidavusele haigustele. Väetis muudab taimed tugevamaks ning tagab viljade pikemaajalise säilimise peale korjamist. Sobib väetamiseks nii istutamisel kui ka lisaväetisena kasvuperioodil, et soodustada õitsemist ja uute viljade küpsemist. Toimeaeg on kuni 2 kuud.

Kulunorm

80-120g/m2

Hoida kuivas, lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas kaitstuna otsese päikese eest. Säilivusaeg: ei ole piiratud. Toode on loodushoidlik ja nitraadivaba.

Kasutamine

Olemasolevatele taimedele: lisage väetis taime lähedale ja andke sellele piisavalt vett. Istutamise ajal: juhtige väetis taimeauku ja segage see aiamullaga, kastke. Täiendav väetamine pärast õitsemisperioodi aitab edaspidi taimedel rohkem õisi kasvatada.

NPK: 8-6-14 (+4MgO) humiinhapetega

Väetised müügil e-poes